Nyhetsbrev

Motta siste nytt fra Arbeidsliv i Norden med e-post. Nyhetsbrevet utkommer 9 ganger i året.

(Påkrevd)
Du er her: Forside i Om oss i Redaksjon
Redaksjon
Om oss

Redaksjon

| Redaksjonen: Marcus Floman, Marie Preisler, Guðrún Helga Sigurðardóttir, Berit Kvam, Björn Lindahl, Gunhild Wallin

Redaksjonen består i tillegg til ansvarlig redaktør Berit Kvam av journalist Björn Lindahl, arbeidsrettsekspert Kerstin Ahlberg og faste frilansjournalister fra alle de nordiske landene og de selvstyrte områdene.

Berit Kvam

Berit Kvam, ansvarlig redaktør

Telefon: +47 95777141

berit.kvam@afi.hioa.no

Björn Lindahl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Björn Lindahl, journalist

Telefon: + 47 92417828 

blindahl@online.no

Kerstin Ahlberg, redaktør for  EU & arbetsrätt som gis ut av Institutet för social civilrätt ved Stockholms universitet.

Telefon: +46 (0)8 16 32 86

Kerstin.Ahlberg@juridicum.su.se

Redaksjonen samarbeider dessuten fast med følgende journalister i Norden: 

Danmark                             

Marie Preisler, journalist København

Telefon: +45 26717780

marie.preisler@mail.dk

Finland

Marcus Floman, journalist Helsingfors

Island 

Guðrún Helga Sigurðardóttir, journalist Reykjavik  

Telefon: +354 891 7074

ghs@islandia.is

Sverige                    

Gunhild Wallin, journalist Stockholm

Telefon: +46 708 138792

gunhild.wallin@bredband.net

Oversettelse fra skandinaviske språk til engelsk

Lars Bevanger, journalist og oversetter Manchester

lbevanger@gmail.com

e-post: lbevanger@gmail.com      

h
This is themeComment